مشتریان گرامی با رعایت نکات زیر ما را در ارایه خدمات شایسته تر یاری فرمایید.

۱-پس از انجام رزرو اینترنتی جهت تاییدیه نهایی با شما تماس حاصل خواهد شد. لطفا از صحیح بودن شماره همراه وارد شده و در دسترس بودن آن اطمینان حاصل فرمایید

۲-جهت رفاه حال خود و‌مهمانانتان ، لطفا تعداد نفرات را به صورت دقیق وارد کنید تا همکاران ما متناسب با تعداد شما مکان مناسب را در نظر بگیرند.

۳-با توجه به ظرفیت محدود سالن ها ، تخصیص قطعی نوع مکان‌ (تخت یا میز ) جهت پذیرایی به شما عزیزان از طریق رزرو اینترنتی امکان پذیر نمیباشد. پرسنل رزرواسیون ما متناسب با تعداد ، زمان و شرایط رستوران برای شما و ‌مهمانان محترمتان جایگاه مناسب را انتخاب میکنند. ( در صورت در نظر داشتن مکانی مشخص جهت رزرو ، لطفا با شماره تماس رزرواسیون ما به صورت مستقیم تماس حاصل کنید)

۴-به همراه داشتن هرگونه اسباب پذیرایی (میوه، شیرینی، دسر و... ) به هنگام ورود به مجموعه‌ بدون هماهنگی قبلی با مسئولین رزرواسیون امکان پذیر نمیباشد.

۵-لطفا در انتخاب ساعت ورود خود دقت فرمایید. در صورت عدم مراجعه شما یا نماینده خود تا حداکثر ۱۵ دقیقه بعد از زمان مشخص شده ،احتمال واگذاری مکان رزرو شده به دیگر مهمانان وجود دارد.

۶-در صورت تمایل به رزرو منو شام یا نهار خود،  لطفا پس از ملاحظه تصاویر  منو رستوران در بخش خوراک‌ های شبدیز، با مسئول رزرو ما با‌شماره ارایه شده به صورت مستقیم‌ تماس حاصل فرمایید تا سفارشات شما را با آشپزخانه هماهنگ کنند.

۷-لطفا در صورت بروز هرگونه تغییرات احتمالی در روند رزرو خود ، مراتب را از طریق تماس تلفنی با مسئول رزرواسیون در میان بگزارید.

۸-لطفا پیامک سایت که پس از انجام رزرو به منظور تاییدیه ثبت درخواست برای شما ارسال میگردد را به هنگام ورود به مجموعه‌ همراه داشته باشید .